"Mūsu mērķis – apmierināts klients"

Autopārvadājumi

Organizējam kravu transportēšanu ar autotransportu Eiropas, Skandināvijas, Krievijas un NVS valstu teritorijā. Piedāvājam saviem klientiem pilnu loģistikas servisu, nodrošinot laicīgu un korektu piegādi "no nosūtītāja durvīm līdz pasūtītāja durvīm".

Saviem klientiem piedāvājam plašu automašīnu izvēli, kas atbilst visām nepieciešamajām prasībām: puspiekabes / furgoni – standarta un negabarīta, speciālais kustīgais sastāvs refrižeratoru un bīstamo kravu pārvadāšanai, kā arī jebkura standarta jūras konteineru pārvadāšanai.

Gadījumā, ja nepieciešams piegādāt nelielu kravas partiju, kuras apjoms ir mazāks par pilnu mašīnu, varam piedāvāt salikto kravu piegādes pakalpojumu, lai samazinātu pārvadājuma izmaksas.

Necenšamies paši izpildīt visu darbu apjomu mūsu klientiem: tos pakalpojumus, kurus nepiedāvājam paši, pasūtām pie pārbaudītiem partneriem, kuri profesionāli strādā noteiktās šaurās loģistikas sfērās.

Mūsu speciālisti piemeklēs optimālus pārvadājumu maršrutus, kas apmierina klientus gan piegādes izmaksu un termiņu, gan kravas drošības ziņā. Pastāvīgie mobilie sakari ar vadītāju un automašīnas GPS-sekošana ļauj informēt klientu par viņa kravas atrašanās vietu reālā laika režīmā.

Muitošana

Piedāvājam pilnu kravu muitošanu ES teritorijā. Esam sertificēti speciālisti šajā jomā.

Kamēr krava nav atstājusi Eiropas Savienības teritoriju un nav iebraukusi Krievijas Federācijas teritorijā, importētājs var izlabot nepilnības dokumentos, lai turpmāk izvairītos no problēmām, šķērsojot robežu un veicot muitošanu.

Dažkārt ir situācijas, kad klients vēlas veikt iepriekšēju kravas apskati, pirms mašīna šķērso valsts robežu. Mēs varam piedāvāt veikt šādu operāciju, nofotografēt un nosvērt preču partiju – pilnīgi vai daļēji. Tas ļauj atklāt un likvidēt kļūdas dokumentos un izvairīties no konfliktsituācijām muitošanas laikā pie kravas saņēmēja, kas palīdzēs klientam ietaupīt laiku un naudu.

Kravu glabāšana

Piedāvājam iespēju glabāt un pārkraut kravas muitas noliktavās.

Konteineru pārvadājumi

Jūras konteineru pārvadājumi ir viens no visekonomiskākajiem kravas transportēšanas veidiem, tāpēc pašreiz tie kļūst arvien aktuālāki. Pateicoties izveidotajam aģentu transporta tīklam visā pasaulē, SIA "LISS" organizē kravu piegādi ar jūras transportu no Ķīnas, Eiropas, ASV uz jebkuru Krievijas reģionu. Pateicoties efektīvajai struktūrai, mēs varam piedāvāt kompleksu pieeju jebkuras sarežģītības loģistikas uzdevumu veikšanai. Mūsu uzņēmums nodrošina individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot starptautiskus kravu pārvadājumus visefektīvākajos un ekonomiski izdevīgākajos variantos.

Pēc Jūsu vēlēšanās mēs nodrošinām kā pilnu, tā arī daļēju konteinera iekraušanu ar tālāku piegādi līdz izkraušanas vietai. Mēs varam piedāvāt gan tradicionālā tipa konteinerus, gan negabarītu kravu pārvadāšanai speciāli paredzētus konteinerus.

SIA "LISS" kvalificētie speciālisti piedāvās Jums optimālās piegādes loģistikas shēmas un nodrošinās Jūsu kravas pārvadāšanas ekonomisko servisu.